MENU


 Strona Główna


 Narzędzia DESOUTTER


 Narzędzia  Pneumatyczne SHINANO

 Klucze Udarowe KUKEN


 Narzędzia  pneumatyczne FUJI


 Nasadki udarowe


 Kontakt
Narzędzia Redi Power
 Klucze udarowe Klucze zapadkowe Wkrętaki
     

 Klucze udarowe

Klucze zapadkowe

Wkrętarki 
     
Wiertarki Szlifierki trzpieniowe Szlifierki kątowe
     
Wiertarki   Szlifierki trzpieniowe Szlifierki kątowe 
     
Szlifierki do prac wykończeniowych (polerki) Szlifierki taśmowe Młotki
     
 Szlifierki do prac wykończeniowych (polerki)
 Szlifierki taśmowe
 Młotki
Nitownice Narzędzia specjalistyczne Szlifierki oscylacyjne
 
 Nitownice  Narzędzia specjalistyczne

 Szlifierki oscylacyjne

Klucze udarowe
Klucze udarowe CP-RediPower przeznaczone są do szybkiego montażu i demontażu połączeń gwintowanych. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na ich uniwersalność, trwałość oraz ergonomię, co zapewnia komfort obsługi operatorowi.
Klucze udarowe CP-RediPower znajdują bardzo szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Ze względu na swą dużą uniwersalność, klucze udarowe CP-RediPower wykorzystywane są na szeroką skalę przy montażu maszyn rolniczych, konstrukcji stalowych, maszyn górniczych, jak i w przemyśle motoryzacyjnym.
Szeroki zakres mocy, znakomity stosunek masy do siły, szybka i łatwa regulacja momentu oraz bogate wyposażenie dodatkowe czynią z kluczy udarowych CP-RediPower niezastąpione narzędzia pneumatyzne do prac na liniach montażowych.

Klucze zapadkowe
Oferta kluczy zapadkowych, podobnie jak oferta kluczy udarowych przeznaczona jest do szybkiego montażu i demontażu połączeń gwintowanych. Oferta kluczy zapadkowych CP-RediPower skierowana jest w głównej mierze dla przemysłu motoryzacyjnego, gdzie znajduje szerokie zastosowanie przy łączeniu podzespołów.
Małe gabaryty tych narzedzi pneumatycznych, przy stosunkowo dużej mocy, pozwalają dotrzeć do miejsc trudno dostępnych, co czyniklucze zapadkowe CP-RediPower narzędziami idealnymi do prac remontowych w warsztatach serwisowych, jak i małych zakładach produkcyjnych.

Wkrętaki
Wkrętaki z napędem pneumatycznym serii CP-RediPower cechują się zwartą konstrukcją i małą masą, przy jednoczesnym bardzo szerokim wachlarzu wartości momentu roboczego. Połączenie owych walorów z niskim poziomem hałasu, ergonomicznie zaprojektowaną rękojeścią oraz niskim poziomem drgań, pozwalają na komfortową i bezpieczną pracę operatora.
Szeroka gama oferowanych wkrętaków pneumatycznych, oraz idących z nimi w parze nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, pozwala na optymalny dobór narzędzia pod konkretne potrzeby produkcyjne. 

Wiertarki
Kompleksowa oferta wiertarek pneumatycznych CP-RediPower jest idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem wiercenia. Doskonały, dopasowany do kształtu dłoni kształt rękojeści, uchwyty wiertarskie najwyższej jakości firmy JACOBS z możliwością wiercenia do Ø13mm w stali, możliwość pracy jedną lub dwoma rękami z zastosowaniem uchwytów bocznych, pełen zakres proponowanych prędkości obrotowych oraz wieloraki kształt rękojeści pozwala w pełni podołać zróżnicowanym potrzebą produkcyjnym.
Wiertarki pneumatyczne CP-RediPower znakomicie sprawdzają się przy produkcji mebli, stolarki okiennej, remontach i produkcji maszyn oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność szybkiego i dokładnego wykonywania otworów.

Szlifierki trzpieniowe
Szlifierki trzpieniowe są narzędziami o napędzie pneumatycznym, przystosowanymi do pracy ściernicami trzpieniowymi bądź też frezami o średnicy trzpienia od 3÷6 mm. Zróżnicowana moc narzędzi oraz prędkości obrotowych, pochylenie głowicy kątowej pod kątem 90° i 120° jak i różne długości całkowite wybranych modeli umożli
Narzędzia  Pneumatyczne SHINANOwiają obróbkę powierzchni trudno dostępnych.
Pokryte specjalnym materiałem rękojeści w znacznym stopniu redukują poziom wibracji i hałasu co czyni pracę przyjemną, bezpieczną i wygodną dla operatora.
Szlifierki trzpieniowe CP-RediPower znajdują zastosowanie przy obróbce spawów, małych odlewów, odkuwek, matryc, form wtryskowych, oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość i precyzja przy szlifowaniu obrabianych elementów.

Szlifierki kątowe
Szlifierki kątowe są urządzeniami wysoce uniwersalnymi. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle stoczniowym, produkcji maszyn górniczych, konstrukcji stalowych, oraz wszędzie tam gdzie występuje konieczność obróbki wykańczającej – czy to po spawaniu, czy też przy obróbce odlewów.
Kompaktowa budowa, antywibracyjna rękojeść boczna z możliwością obustronnego mocowania, stosunkowo duża moc urządzeń w odniesieniu do ich masy, oraz możliwość stosowania różnych wielkości ściernic stawia pneumatyczne szlifierki kątowe CP-RediPower w grupie produktów najwyższej jakości i funkcjonalności dostępnych na polskim rynku.

Szlifierki do prac wykończeniowych
Szlifierki do prac wykończeniowych, czyli zwane popularnie polerkami, przeznaczone są do obróbki wykańczającej różnego rodzaju powierzchni. Szlifierki-polerki CP-RediPower na szeroką skalę stosowane są w procesie przygotowywania powierzchni przed lakierowaniem. Ze względu na dużą gamę proponowanych produktów, szlifierki-polerki z napędem pneumatycznym znajdują zastosowanie w małych warsztatach lakierniczych, dużych zakładach produkcyjnych, przemyśle szkutniczym i motoryzacyjnym.

Szlifierki taśmowe
Kolejną grupą narzędzi pneumatycznych z grupy CP-RediPower są szlifierki taśmowe. Dzięki swej specyficznej budowie, idealnie nadają się do precyzyjnego i efektywnego szlifowania ciasnych miejsc, takich jak powierzchnie sferyczne, rury, naroża, które są trudno dostępne dla szlifierek tradycyjnych. Pneumatyczne szlifierki taśmowe CP-RediPower są również znakomitym rozwiązaniem przy tępieniu ostrych krawędzi, a możliwość regulacji kąta nachylenia głowicy roboczej daje uniwersalne rozwiązanie dla prawie każdego zastosow
ania.

Młotki
Oferta młotków pneumatycznych CP-RediPower obejmuje kilka modeli, których zróżnicowane parametry oraz bogate wyposażenie dodatkowe w postaci różnych długości i kształtów końcówek roboczych – grotów, pozwala na ich stosowanie w przemyśle maszynowym, odlewniczym, jak i w budownictwie przy pracach instalatorskich. W tej grupie produktów narzędzi pneumatycznych, na szczególną uwagę zasługuje model o symbo
Klucze Udarowe KUKENlu RP9538, który dzięki możliwości dodatkowej przystawki z igłami (wyposażenie standardowe dostarczone w komplecie z narzędziem), pozwala na usuwanie piasku z odlewów, zgorzelin z odkuwek, rdzy, farby i obróbki wykańczającej nieregularnych i chropowatych powierzchni.

Nitownice pneumatyczne
Nitownice pneumatyczne CP-RediPower przeznaczone są do nierozłącznego łączenia ze sobą elementów konstrukcyjnych takich jak blachy, kształtowniki, części maszyn za pomocą nitów zrywalnych. Ergonomiczna budowa, aluminiowy korpus pokryty specjalnym kompozytem niwelującym drgania oraz mała waga urządzenia przy stosunkowo dużej sile zrywania pozwala na komfortową i bezpieczną pracę operatora.

Narzędzia specjalistyczne
Narzędzia specjalistyczne stanowią grupę produktów uzupełniających ofertę narzędzi pneumatycznych CP-RediPower. Przecinarki, piły posuwisto-zwrotne, pilnikarki, nożyce do cięcia blachy czy pióro grawerskie to urządzenia w znacznym stopniu ułatwiające i usprawniające prace ślusarskie i remontowe w działach utrzymania ruchu jak i małych zakładach produkcyjnych.

Szlifierki oscylacyjne
Szlifierki oscylacyjne CP-RediPower przeznaczone są do do obróbki wykańczającej powierzchni lakierowanych, jak i metalowych przed ponownym malowaniem. Zwarta budowa, łatwe manewrowanie, mała waga, regulacja prędkości, duża moc, niski poziom wibracji, ergonomiczna obudowa pokryta kompozytem, możliwość stosowania tarcz na rzep (H&L) lub tarcz samoprzylepnych (PSA), możliwość podłączenia do własnego (SV) lub centralnego (CV) odciągu pyłów zapewnia doskonałą pracę w poziomie jaki i w pionie. Wszystkie z wymienionych zalet szlifierek oscylacyjnych CP-RediPower pozwalają na stwierdzenie, że dajemy Wam produkt najwyższej jakości w swojej grupie z dostępnych obecnie na polskim rynku.